
Dumonde Tech produceert al motorsport-raceoliën sinds het begin van de jaren negentig. Ons uitgangspunt is altijd geweest om “out of the box” (geen cliché!) te denken bij de ontwikkeling van nieuwe smeermiddelen en oliën.
Dumonde Tech is niet zomaar een olie- of smeermiddelenbedrijf. Door samen te werken met speciale additievenbedrijven, topteams en racers is onze ijver om de allerbeste producten te ontwikkelen keer op keer bewezen tijdens races wereldwijd. Getest en bewezen!
Dumonde Tech Pro X lijn van fietssmeermiddelen werden ontwikkeld met behulp van onze nieuw toegepaste MRCC-technologie voor de enorme internationale markt waar verzending via luchtvracht en luchtpost beperkingen heeft. Vanwege de brandbaarheid van onze standaard lijn van fietssmeermiddelen, kunnen ze niet worden verzonden via luchtpost en luchtvracht. Een tijd lang konden we, net als veel andere producten, Pro X alleen in Californië verkopen vanwege zeer strenge voorschriften. In 2016 hebben ze enkele van deze beperkingen veranderd, maar we hebben nog steeds onze fans van dit nieuwste geweldige fietssmeermiddel.
Onze Micro Resistant Complex Compounds (MRCC) blijft zich na 10 jaar verder ontwikkelen. Oorspronkelijk ontwikkeld voor onze motorsportoliën, creëert MRCC-technologie een lichtere viscositeit met behoud van hoge bescherming, vermindering van wrijving en toename van adhesie, waardoor een veel hogere filmsterkte wordt gecreëerd dan de gebruikelijke, traditionele technologie. Dumonde Tech oliën migreren voor een volledige bevochtiging van de oppervlakken. Onze formulering is een “vloeibaar plastic” dat door polymerisatie een langdurige laag vormt op alle oppervlakken. Bouwt niet op. Wordt niet kleverig of kleverig.
Pro X heeft een VOC van <3%, wat betekent dat het wereldwijd via de lucht mag worden verzonden.
Onze “Classic” lijn wordt het beste smeermiddel op de markt genoemd. Pro X voldoet aan of overtreft de prestaties van onze “Classic”, waardoor we twee van de best presterende producten in de fietswereld hebben.
“Ik heb Dumonde Tech gevonden als het beste kettingsmeermiddel op de markt. Ik was sceptisch bij mijn eerste kennismaking door de verkoper, maar het heeft mijn verwachtingen overtroffen.”
“Andere merken zeggen dat ze de beste zijn, maar ik heb ze allemaal geprobeerd en Dumonde heeft me nog niet in de steek gelaten wat de vele die ik op een gegeven moment heb geprobeerd wel doen.”
“Hands down de beste fietssmeer. Geen hype. Geen beweringen die ze niet ondersteund hebben. Ik hou van hun kettingsmeermiddelen, vloeibaar vet en Freehub olie. Ik rijd in de kou en heb nog nooit een shift gemist, de Freehub werkt altijd perfect. Ik heb Liquid Grease gebruikt op mijn ketting in smerige, ploeterende modder en had geen schakelproblemen. Behoorlijk indrukwekkend.”